AFC-LOGO-OK-1-small 

Deelnemers - Jan Leek Weekend 2018

Gepubliceerd op 16 maart 2015, Aangepast op 16 oktober 2018

Jan Leek Sluitingsweekend

 

Zodra uw inschrijfgeld en het inschrijfformulier door ons is ontvangen zullen wij de naam van uw zoon/dochter hier vermelden zodat u ook weet dat het inschrijfgeld en- formulier goed zijn ontvangen.

Mocht er iets niet kloppen en ziet u de naam van uw zoon/dochter niet in de lijst, zou u dan even contact met de organisatie willen opnemen via janleekweekend@afc34.nl.

Wij zullen de  lijst ongeveer 1x per week bijwerken.

 

 HIER ZIET U DE DEELNEMERS VAN DE LAATSTE KEER 

Mini
Mels Water
Senn Heupermann
Issam Ait Lahoen
Jens List
 
O8-I
Bodhy van de Giesen
Dhani Tompot
Mans Leek
Chezidek Janssen
 
 
O8-2
Jesse Witlox
Jurien Stam
Jack Laan
Renze Dekker
Joris Bruin
Colin Heersma
Liam Krul

O8-3
Yigall van der Meer
Joris Ruiters
Luna Hazzelager

O9-1
Safouan Oulad Ben Youssef
Ignat Trusov
Merlijn Bruin
Teun Dekker
Aernout van Kleef
 
O9-2
Thijs Holleman
Storm Bosman
Matin Massoud
Thieu Simons
Duuk Leek
Jens List
 
O9-3
Max Jongens
Chris Starink
Jort van Hoven
Mike van Dijk
 
O10-1
Bent de Graaff
Mehmet Ali Erden

Damian Dickhout
Daniel Marshiano
Sander van Westbroek
Reinier van Kleef
Trey Shellard

 
 
O10-2
Ayoub Baba
Kees van der Mand
Dani Paauw
Luuk Ivangh
 
O10-3
Jesper Steenhoek
Jens Bodecker
Hidde de Boer
Teun Bentschap Knook
Skip Bakker
Sam Bakker
Matt van Drunen
Des van den Berg
 
 
O10-4
Thomas Tearr
Yonah Dethmers
 

010-5
Tafari Janseen

O11-1
Laurens van Kleef
Dirk Blaauboer
Luuk Houtenbos
Delano Jansen
Justin Caminada
Jordy Meijer
Keano Triest
 
O11-2
Pieter Hoogeland
Sarino Heus
Rick Laan
Gijs Koopman
Bo van den berg
Tim de Jong
Kyran van der Meer
 
O11-3
Dean Kenton
Loah List
 
O11-4
Niek Pover
Shairo Kars
Sil van Ingen Schenau
Sam van Rooyen
Noah de Waard
 
 
O11-5
Raman Osman
Thom Huygens
 
 
O12-1
Finn Kouwenberg
Nils Snoek
Joeri Boogaard
Charly van Leeuwen
Ties Jacet
Sem Besseling
Fawzi Nait Aicha
Boyd Filemieg
Senna van Wijk
Daan Engel
 
O12-2
Hessel Steenhoek
Peppe de Lange
Mick Diekerhoff
Lennox Neslo
Maan Hijdra
 
O12-3
Storm Zeinstra
Lars van Bemmel
Hugo Winder
Senne Brommer
 
 
O13-1
Buddy Vogelzang
Armand van Beedorp
Lars Kuiper
Ilay kial
Jermaine Rijssel
Bart van de Koppel
 
O13-2
 
 
O13-3
Yanick Wolzak
Thies de Boer
Hajo Zoestbergen
Levi Folmer
Tyrique Thomas
Jayden Keesen
Sam Renooij
Steijn Masselink
Jercy Broers
 
O13-4
Jurre Baars
Luuk Hoogeland
Chris Bodecker
Tycho Wegkamp
Vince Brasser
Tim de Groot
Gijs Koch

Bo van der Heijden
Dean Molenkamp


013-5
Julian de Boorder
Taij Bakker

 
 
MO15
Lynn du Pied
Roos Scholten
Floor Scholten
Myrthe Faber
Hannah de Boer
Lot Oeldrich
Luna Bunink
Meike Bakker
Tillie Zanoli
Mitzi Zanoli
Reka van Westbroek

 

 

Sportpark

Secretariaat

Volg ons ook op