AFC-LOGO-OK-1-small 

Waar wonen onze leden ?

zondag, 22 december 2019,

Ondanks dat we met onze erkende Regionale Jeugdopleiding een grote aantrekkingskracht  hebben komen de meeste AFCers uit Alkmaar. Op een totaal van 678 leden, zijn er 448 (66%) woonachtig in de kaasstad. Daarna is het Heerhugowaard dat 54 leden oplevert (8%) en in de Egmonden en Heiloo wonen er 36 leden (5,2%)  

Schagen en St Pancras hebben allebei ieder 6 inwoners (3,4%) die lid zijn van onze club.

De overige (17%) AFC34_ledenwoonplaats_1.xlsx is door het het hele land te vinden, waarbij het opvallend is dat we 4 leden hebben op Texel en 4 in Den Helder. Purmerend levert 8 leden op die iedere keer naar de Robonsbosweg reizen . Verder komt er bijna een heel elftal uit Warmenhuizen (9 leden)  De Zaanstreek levert wel een heel elftal op (12 leden) 

De hoofdstad Amsterdam levert drie leden op en uit de hofstad Den Haag komt er één lid.  

Ons verste lid woont in Eindhoven ! Dat dit een niet spelend lid is zult u begrijpen…. 

Alle gegevens zijn aangeleverd door Laus van Langen (ledenadministratie) 

Waarvoor dank.   

Sportpark

Secretariaat

Volg ons ook op