AFC-LOGO-OK-1-small 

Luna Haazelager krijgt fraaie AFC'34-verjaardagstaart

zaterdag, 10 maart 2018,

Wie op de homepage van deze website bij "team- en wedstrijdinformatie" op "open de minisite" klikt komt, zoals te verwachten valt, terecht op de minisite van AFC'34, met daarop informatie over het wedstrijdprogramma, de uitslagen, enz. Ook is op de minisite een felicitatie te zien voor de jarige clubleden van de betreffende dag. 

Op 10 maart 2018 vierde een van de nieuwste jeugdleden van onze vereniging, Luna Haazelager, haar 9e verjaardag. Normaal gesproken schenken wij op de homepage van onze website geen aandacht aan de verjaardag van een van onze leden. Voor Luna maken we echter graag een uitzondering. De reden hiervoor is de prachtige taart die zij ter gelegenheid van haar verjaardag mocht ontvangen. De smaak van de taart was/is ongetwijfeld van goede kwaliteit, maar het is vooral de aanblik van de taart die bij de echte AFC'ers het water in de mond doet lopen. Wie zou er nou niet zo'n fraaie taart voor zijn verjaardag willen krijgen? 

 

Luna, van harte gefeliciteerd met je verjaardag !!

 

De webredactie

 

AFC taart

 

  

Sportpark

Secretariaat

Volg ons ook op