AFC-LOGO-OK-1-small 

Emile Gronsfelt (De Foresters) versterkt komend seizoen 2017/2018 de zondagselectie van AFC'34

vrijdag, 26 mei 2017,

Nadat in een eerder stadium Sercan Yilmaz (eigen jeugd) de zondagselectie zal komen versterken, kunnen we nu melding maken van een tweede aanwinst. Emile Gronsfelt (29) maakt de overstap van tweedeklasser De Foresters naar onze vereniging en dus spreken van een hernieuwde terugkeer.

Egmonder Emile Gronsfelt komt namelijk voor de derde keer richting de Robonsbosweg. Tijdens het seizoen 2007/2008 kwam hij al uit voor de selectie AFC'34, waarin hij tot 8 'caps' kwam. Hij stroomde op dat moment door vanuit onze jeugdafdeling. Een tussenstop bij de toenmalige vierdeklasser Zeevogels werd beperkt tot een jaar; een terugkeer naar onze vereniging was snel gemaakt. Ook in het seizoen 2009/2010 kwam hij 8x uit voor onze hoofdmacht, onder de toenmalige trainer Jaap Schilder.

Emile
Emile Gronsfelt (rechts) in actie tegen LSVV.

Helaas verliep het seizoen daarna minder succesvol en kwam Emile louter uit in ons tweede elftal. Het leidde ertoe dat de verdediger overstapte naar de toenmalige tweedeklasser De Foresters, waar hij de laatste zes seizoenen heeft gespeeld en dus ook de succesvolle periode van drie seizoenen in de eerste klasse heeft meegemaakt. Gronsfelt kwam toen dus o.a. tegenover zijn oude club AFC'34 te staan.

Tijd om eens de nieuwkomer zelf aan het woord te laten:,,Hoewel ik in Alkmaar ben geboren, ben ik opgegroeid in Egmond aan den Hoef waar ik momenteel nog steeds woon. Tot de D-junioren heb ik bij Zeevogels gespeeld, waarna ik overstapte naar AFC'34 en de verdere jeugd heb doorlopen, tot aan de zondagselectie aan toe. De laatste zes jaren heb ik met veel plezier bij De Foresters gespeeld.'' Gronsfelt is in het dagelijks leven bezig met lesgeven. ,,Ik sta voor de klas, ben docent Lichamelijke Opvoeding op de Berger Scholengemeenschap. Daarnaast ben ik mentor van een brugklas.''

Bossman
Tegen JOS Watergraafsmeer in achtervolging op een aanvaller.

Zijn snelheid, spelinzicht en crosspass ziet Emile als zijn sterke punten als voetballer. Conditie, uithoudingsvermogen (,,ik ben geen 18 meer merk ik......''), zijn linkerbeen en coaching zijn verbeterpunten. ,,Wie ik allemaal nog ken binnen AFC'34? Ik ken er een aantal van naam en gezicht. Verder niet echt persoonlijk. Ik heb een hoop mooie herinneringen aan de tien jaar dat ik bij AFC'34 heb gespeeld. Toentertijd een gezellige talentvolle selectie van jong en oud. In de jeugd een gouden lichting, zeer aanvallend voetbal met een 3-4-3 systeem, opleidingsgericht met de wil om te winnen. Bij de senioren was het vanaf moment één prestatiegericht.''

,,Mijn drijfveer om terug te keren zijn mijn goede herinneringen aan AFC'34, ik wil graag verhuizen naar Alkmaar, AFC'34 is een club om de hoek en spelend op redelijk niveau. Ik voel mezelf nog fit en wil graag nog jaren mee, ondanks de leeftijd van 29!''

Emile, we wensen je alle succes toe het komende seizoen en rekenen erop dat het aantal van 16 'caps' snel uit de boeken kan worden gespeeld. Op naar de.........100?!

Gerard Klaver

IMG 0987
Emile Gronsfelt (geheel rechts) in actie tegen Purmersteijn.

Sportpark

Secretariaat

Volg ons ook op