• Klaver Accountants
  • Martin Schilder Automobielbedrijven-Skoda

Agenda

Jan Leek Weekend 2014

Het doet ons veel plezier om voor de mini's en de pupillen het 35e Jan Leek Sluitingsweekend wederom te organiseren. We hebben als commissie ons best gedaan om een interessant sport/spel programma samen te stellen voor 30 mei, 31 mei en 1 juni 2014.

websitelogojanleek 998ad24b868cfd3e7b92bc40337684a8

>> Klik hier voor alle informatie en aanmeldingen <<

Programma

25-04-2014 19:00
HZV/Het Vennewater 12 Zaal - : - AFC 34 3 Zaal
27-04-2014 11:30
AFC 34 2 - : - ADO '20 2
27-04-2014 14:00
AFC 34 1 - : - Stormvogels 1
30-04-2014 18:30
United/DAVO D1 ZA - : - AFC 34 D3
02-05-2014 21:05
Alcmaria Victrix 4 Zaal - : - AFC 34 8 Zaal
03-05-2014 08:45
Reiger Boys D9M - : - AFC 34 D6M
BOL F1 - : - AFC 34 F2
LSVV F2 - : - AFC 34 F4
03-05-2014 09:00
AFC 34 D4 - : - Oosthuizen D2
Kolping Boys E2 - : - AFC 34 E3
AFC 34 E6 - : - Bergen E3
AFC 34 E7 - : - Koedijk E9
Limmen F3 - : - AFC 34 F5
AFC 34 F3 - : - Foresters de F8
Zeevogels MP1 - : - AFC 34 MP2
Duinrand S MP1 - : - AFC 34 MP1
03-05-2014 10:00
Hellas Sport C1 - : - AFC 34 C1 zaterdag
LSVV E2 - : - AFC 34 E2
03-05-2014 10:30
AFC 34 D8 - : - Vrone D6
AFC 34 F1 - : - RKEDO F1
AFC 34 F6 - : - DTS F4
03-05-2014 10:45
RODA 23 D1 - : - AFC 34 D1
03-05-2014 11:30
Foresters de D3 - : - AFC 34 D3
Apollo 68 D1G - : - AFC 34 D5
DWS E1 - : - AFC 34 E1
03-05-2014 12:30
Flevo Boys B1 - : - AFC 34 B1 zaterdag
AFC 34 D7M - : - HSV D8M
03-05-2014 14:30
AFC 34 1 zaterdag - : - Flamingo s 64 (de) 1 zaterdag
AFC 34 Elite 3 - : - Alcmaria Victrix 2 zaterdag
Legmeervogels A1 - : - AFC 34 A1
AFC'34 - C3 - : - LSVV C2
AFC 34 C4 - : - LSVV C5
03-05-2014 15:00
Kolping Boys B3 - : - AFC 34 B2
04-05-2014 11:15
Chabab 2 - : - AFC 34 2
04-05-2014 12:00
AFC 34 B1 - : - DIOS B1
AFC 34 C1 Zondag - : - DWS C1
04-05-2014 12:30
Koedijk 7 - : - AFC 34 3
04-05-2014 14:00
Uitgeest 1 - : - AFC 34 1
07-05-2014 18:45
Rijp (de) C2 - : - AFC'34 - C3
10-05-2014 09:00
AFC'34 - D2 - : - Reiger Boys D1
AFC 34 D4 - : - Foresters de D4
AFC 34 E3 - : - Berdos E1
AFC 34 E4 - : - Meervogels 31 E4
Limmen F1 - : - AFC 34 F2
AFC 34 F4 - : - Limmen F2
Duinrand S MP1 - : - AFC 34 MP2
10-05-2014 10:15
Uitgeest E6 - : - AFC 34 E6
LSVV F10 - : - AFC 34 F6
10-05-2014 10:30
AFC 34 E2 - : - KSV E2
Alcmaria Victrix E3 - : - AFC 34 E5
AFC 34 MP1 - : - Alcmaria Victrix MP1
10-05-2014 11:30
SVW 27 D3 - : - AFC 34 D3
10-05-2014 12:45
Victoria O D5M - : - AFC 34 D7M
10-05-2014 13:15
Kolping Boys B4 - : - AFC 34 B2
10-05-2014 14:30
HCSC 5 zaterdag - : - AFC 34 Elite 3
AFC'34 - C3 - : - Limmen C2 ZA
11-05-2014 11:30
AFC 34 2 - : - DEM 2
11-05-2014 12:00
AFC 34 3 - : - DTS 5
11-05-2014 14:00
AFC 34 1 - : - Zeeburgia 1
14-05-2014 18:00
Jong Holland E2 - : - AFC 34 E4

AFC '34 zondag 1

Programma

Uitslagen

Stand

Team
GS P
1 JOS W'graafsmeer 23 54
2 OFC 1 23 44
3 AFC 34 1 23 44
4 Meern De 1 23 40
5 Elinkwijk 23 35
6 Stormvogels 1 23 33
7 SDO 1 23 32
8 Foresters de 1 23 31
9 DEM 1 23 29
10 NVC 1 23 27
11 Kennemers 1 23 26
12 Pancratius 1 23 24
13 Uitgeest 1 23 24
14 Zeeburgia 1 23 18
  • Noordeloos Elektro BV
  • Rabobank

Sportpark

Postadres

Volg ons ook op